۷۵۲۶ ۵۱۵ ۹۱۲ ۹۸+​

حتما قبل از مراجعه حضوری با شماره بالا تماس بگیرید

آدرس کلینیک

جردن – ابتدای دستگردی غربی – کلینیک ستاره ساعی

ترمیم مو سوختگی پوست سر با کاشت مو

کاشت مو در محل سوختگی سر

ظاهر ما در اثر سوختگی در پوست تحت تأثیر قرار می گیرد و ظاهر نامناسب دارد در اعتماد به نفس افراد تأثیر می گذارد. در بعضی از مواقع بر اثر بعضی از اتفاقات و سوختگی ها طاسی آلوپسی آره آتا به وجود می آید که این تغییرات تأثیر زیادی بر روان افراد می گذارد و اعتماد به نفس انها کاهش می یابد. به دلیل اسیب وارده و اسکار زیاد در محل افراد هیچ گونه علاقه ای به رفع مشکل خود ندارند در نتیجه بهترین راه حل برای این افراد ترمیم مو سوختگی پوست سر است. در ادامه مطلب به علت و چگونکی ریزش مو می پردازیم.

در این مواقع اکثرا برای رفع مشکل خود به سمت کاشت مو می روند. ولی به علت وجود اسکار امکان روند رشد فولیکول های مو در پوست سر وجود نخواهد داشت. اما جایی نگرانی برای افراد ندارد. چرا که بعضی از افراد از طریق ترمیم مو برای پیوند زدن با کاشت مو صاحب موهای طبیعی می شوند.

ترمیم مو یا پروتز مو چگونه انجام می شود.

ترمیم دوباره موها روشی است که افراد با پیوند زدن موهای طبیعی با استفاده از کاشت بر پروتز شبیه سازی شده با پوست سر که جنس نانو دارد، با استفاد از ان ریزش موها را کاهش می دهند. از ریزش موهای قطعه ای و کامل خلاص شوید. موهای پر پشت و طبیعی خواهید داشت. بعضی از افراد که ریزش موی مانند الوپسی را تجربه می کنند امکان استفاده از کاشت مو های طبیعی را ندارد.

به همین خاطر فولیکول های مو در این روش ضعیف خواهند شد ولی مانند آلوپسی یونیورسالیس از بین خواهد رفت و برای کاشت بعدها نمی تواند ان را برای کاشت مو استفاده کنید در ادامه افراد می توانند از ترمیم مو آلوپسی یا سوختگی بهره ببرند.

ترمیم مو به علت سوختگی پوست سر

سوختگی به عنوان عواملی شناخته شده است که بخاطر اسکار بر روی پوست ایجاد شده است. یکی از بهترین روش برای انها ترمیم موی دوباره است ولی ترمیم مو را نباید در هر کلینیکی انجام دهید. باید در کلینیک های معتبر برای انجام آن اقدام کرد. تا روی پوست خود را طبیعی نشان دهد.

پروتز مو برای آلوپسی و سوختگی و با مواد کاملا ارکانیگ و طبیعی مورد پسند متخصصان و متناسب با سلیقه و سایز افراد درست می شود. و هیچ گونه عوارض بر روی پوست افراد ندارد.

این روش را تکمیل و با چسب مخصوص روی پوست سر می چسبانند. بعد از تموم شدن این عمل برای فرد جلوه کاملا طبیعی دارد. ترمیم مو برای لیکن پلان و ترمیم مو برای پسوریازیس تنها یک جلسه نیاز دارند افراد بدون عوارض و بدون بیهوشی و بی حسی قبل از عمل این روش را انجام می دادند. نتیجه این عمل را همان روز خواهید دید.

ترمیم مو بعد از سوختگی پوست سر

مراقبت های ترمیم مو بعد از سوختگی پوست سر

ترمیم مو بعد از سوختگی پوست سر نیاز به مراقبت های زیادی ندارد. افراد می توانند به حمام یا استخر بروند و به علاوه از سشوار، ژل، رنگ مو، اسپری و استفاده نمایند. باید افراد هر هفته یک بار پروتز را بر روی پوست سر خود با چسب مخصوص بچسبانید و مراحل چسباندن ان را در جلسات بعد اموزش داده می شود.

آیا کاشت مو در محل سوختگی سر امکان پذیر است.

این روش ذهن بعضی از افراد را در مورد کاشت مو درگیر کرده است ایا می توانند در نواحی که سوختگی رخ داده است کاشت مو انجام داد؟ اگر پوست شما جای اسکار روی سوختگی پوست به جا مانده است نگران نباشید این موضوع روی کاشت موی شما تأثیر نمی گذارد.

بیشتر بخوانید : 7 نکته برای اقدامات موثر بعد از پیوند مو

انواع سوختگی پوست سر

تمام ضخامت

در سوختگی این روش هم به پوست و لایه زیرین پوست اسیب می زنند و این نوع روش درجه سه گفته می شود.

ضخامت نسبی

در این روش سوختگی به بافت های زیر پوست اسیبی وارد نمی کند. ولی فقط قسمت به نام اپیدرم فوقانی درگیر می شود. ولی سوختگی در این روش درجه دو و درجه یک هستند.

سوختگی نوع 1

خفیف ترین روش سوختگی نوع یک هستند زمانی که پوست شما بر اثر سوختگی دچار قرمزی پوست می شوند. ولی اگر شدید نباشد و سوزش نداشته باشد این نوع سوختگی درجه یک هستند ولی در این نوع سوختگی پوست خارجی درگیر می شود.

سوختگی نوع 2

در این روش شدت سوختگی خیلی متوسط است ولی همراه با درد و سوزش و تاول می باشد. ولی سوختگی درد بسیار شدید دارد. ولی وقتی که دچار سوختگی نوع دو شده است باید مراقبت های لازم را با مراجعه به پزشک انجام دهید. اگر این مراقبت ها را انجام ندهید موجب عفونت های شدید می شود.

سوختگی نوع 3

در این روش تمام اپیدرم پوست خالی می شود ولی اگر شدت سوختگی پوست زیاد باشد. به بافت های زیر پوست اسیب می زند. ولی در این نوع سوختگی اگر عصب اسیب ببیند احساس درد نخواهد داشت. اگر در صورت احساس سوختگی کردید سریعا به پزشک مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *