۷۵۲۶ ۵۱۵ ۹۱۲ ۹۸+​

حتما قبل از مراجعه حضوری با شماره بالا تماس بگیرید

آدرس کلینیک

جردن – ابتدای دستگردی غربی – کلینیک ستاره ساعی

8 کاری که قبل از کاشت مو نباید انجام دهید

8 کاری که قبل از کاشت مو نباید انجام دهید

قبل از ان که برای کاشت مو اماده شوید مشاوران در درمانگاه کلینیک ستاره ساعی تمام شرایط و کار ها را به شما توضیح خواهند داد. ولی توضیح این شرایط باید کمی با روش های کاشت مو تفاوت داشته باشد. در اخر نتیجه عمل و کاشت خیلی مهم است که موفقیت امیز باشد.

 بعضی از دستورات مشترک در تمام انواع کاشت مو عبارتند از:

  • سیگار کشیدن را باید دو هفته قبل از عمل ترک کنید. چون بر روی زخم و ترمیم اثر زیادی می گذارد. و بهبودی شما را به تأخیر می اندازد. بعد از عمل تا دو هفته ترک کنید.
  • قبل از عمل نباید از الکل استفاده کنید بهتر است از مصرف الکل یک هفته قبل از عمل پرهیز کنید.
  • نیاز به کوتاه کردن موی سر قبل از عمل کاشت نیست متخصصان کلینیک ستاره ساعی قبل از انجام عمل این کار را انجام می دهند.
  • پزشکان قبل از عمل توصیه می کنند پوست سر خود را دو هفته قبل از عمل ماساژ دهید.  این کار را حداقل در روز یک بار 10 الی 30 دقیقه ادامه دهید. این روش به ترمیم و تسکین درد کمک زیادی می کندتا راحت تر به پوست سر جریان خون منتقل شود.
  • اگر افراد از داروی ماینوکسیدیل مصرف می کنند باید پزشک را در جریان بگذارند.
  • ممکن است پزشک توصیه کند قبل از عمل باید انتی بیوتیک مصرف کنید. تا دچار عفونت نشوید. در صورت هر گونه حساسیت و درد و پزشک معالج خود را در جریان بگذارید.
  • باید دو هفته قبل از عمل از مصرف داروی اسپرین یا داروی ضد التهاب و مکمل های مولتی ویتامین یا معدنی و مکمل های گیاهی استفاده نکنید ان را باید متوقف کنید. اگر در اثر بیماری نیاز به این داروها دارید باید با پزشک معالج خود  برای کاشت مو مشورت کنید.
  • دو هفته قبل از عمل باید از داروهای ضد افسردگی بتا بلوکرها و داروهای رقیق کننده ي خون بپرهیزید. اگر در اثر بیماری نیاز به این دارو دارید باید با پزشک خود در این مورد مشورت کنید. باید از مشاوران کلینیک ستاره ساعی درخواست کنید در باره این دارو قبل از کاشت اطلاعات کافی را به شما بدهند.

در نتیجه کاشت بهتر بستگی به سن و شرایط شما دارد در کلینیک ستاره ساعی، مشاور و پزشک شما، در این مورد به شما اطلاعات کافی می دهند و از پذیرش افرادی که سن پایین یا بالا دارد خودداری می کنند. در این مورد باید دقت کنید که سن در نتیجه عمل کاشت مو تأثیر زیادی دارد.

بیشتر بخوانید : داروی بعد از کاشت مو و معرفی بهترین داروهای تقویتی

پس از جراحی چه اتفاقی می افتد؟

پزشک دستورات لازم را برای مراقبت در خصوص غذا و داروها را برای بهبودی سریعتر می دهد. در انجام  انها دقت لازم را به کار ببرید. مهم ترین خطری که شما را تهدید می کند اصابت یا برخورد سر شما به چیزی است. یا زمانی که می خواهید سوار ماشین یا پیاده می شوید. دقت زیاد برای این کار ها ضمانت کامل برای نتیجه عمل کاشت مو خواهد بود.

یک هفته کامل در منزل استراحت کنید. اگر سر شما دچار تورم شد شما باید حتما از مسکن استفاده کنید. به این ترتیب برای از بین بردن این وضعیت و اجازه دادن به درمان زخم خود، زمان به دست خواهید آورد. قبل از کاشت مو باید این مسأله را با برنامه‌ ریزی درست انجام دهید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *