روش کاشت مو FUT و FUE به چه صورت است

روش کاشت مو به صورت FUE و FUT

یکی از مشکلات که ما در تصمیم کاشت مو داریم انتخاب یک روش کاشت مو است.

چیدن مو چیست؟

عملی که باعث کاشت میو جدید می شود. مکان هایی که خالی است را پر می کند. این روش در سال 1950 میلادی در ایالات متحده انجام گرفت. تکنیک ان کم کم پیشرفت کرده است. این روش در کلینک ستاره ساعی صورت می گیرد به این روش که جراح پوست را کاملا تمیز می کند. سپس سر را با مواد بی حس کننده ها بی حس  و در اخر عمل را انجام می دهد.

عالی ترین روش کاشت مو

برای این روش کاشت مو پزشک در این عمل دو راه را انجام می دهد. که از جمله / جراحی نوار فولیکولار یا همان فولیکولاریونیست.
هر دو روش شبیه هم هستند در روش کاشت مو حدود 4 الی 8 ساعت ادامه دارد و این تایم بستگی به موی سر دارد. اگر دوباره ریزش مو داشته باشید با  دکتر متخصیص خود مشورت کنید.

بعد از جراحی 7 الی 10 اینج پوست سر را بر می دارند. قسمتی که عمل بر روی آن انجام، مرور و در سریعترین زمان رشد خواهد کرد. اگر عمل اف یو ایی روی موی سر شما صورت گیرید تیم پزشک موی پشت سر شما را درست می کنند .سپس پزشک جراح شما فولیکول های مو سر را خارج می کنند این منطقه با چیز های کوچکی که پوست موی سر شما را محافظت می کند خوب می شود.

انتظار و بازیابی

بعد از عمل جراحی که به پایان می رسد. پوست سر شما نازک خواهد شد. باید مدتی کمی از دارو استفاده کنید تا عمل با موفقیت تمام شود. بعد از تمام شدن عمل کاشت مو، پوست موی سر شما توسط دکتر معالج دو روز تمام پانسمان خواهد شد. در این روش کاشت مو پزشک برای شما داروی انتی بیوتیک و داروی ضد التهاب می نویسد.  بعضی از ان ها طی این روزها وبعد از عمل 2 الی 6 روز ممکن است درمان شود.

بیشتر بخوانید : تقویت مو با تغذیه و دوام کاشت مو

2 الی 3 هقته موهای که کاشت شده با ریزش مو در قسمتی که عمل شده روبرو خواهد شد. اما با گذشت چند ماه از عمل موهای سر شما رشد خواهد کرد. بعضی از ان ها بستگی به موی دارد اکثرا ان ها 6 الی 9 ماه 70% موجب رشد مو خواهید شد. به مرور زمان رشد موها کامل می شود.
بعد از عمل اگر درد و عفونت را مشاهده کردید پزشک معالج شما انتی بیوتیک ها را برای شما تجویز می کند. تا درد و عفونت را از بین ببرد.

کاشت مو به روش FUT و روش FUE

روش کاشت مو FUE

روش کاشت مو به صورت FUE هر واحد در جای مشخص قرار می گیرد که جابه جایی رو انجام بدن فولیکول های مو نامنظم در فشن های که با حجم های کمتری دیده می شود صورت می گیرد. تفاوت بین این دو روش کاشت مو این است که بدون درد و زخم است. کوتاه شدن دوره تفاوت ان و شبیه به این روش فرد بیمار کمتر دچار ناراحتی خواهد شد.

کاشت و چیدن موی FUE چیست؟

روش اف یو ایی کاشت و چیدن مو از واحد های فولیکول که از پشت سر با ایجاد برش و استفاده از ابزار مخصوص این کار و خارج کردن پیاز مو مورد نیاز است.

کاشت مو به روش FUT

در این روش موی پشت سر با موهای دیگر درگیر می شود به محلی که باید پیوند انجام شود فو لیکول ها در جای مورد نظر قرار می گیرد. و توسط پزشک استخراج می شود. در مواقعی که ریزش مو دارید چیدن فولیکولار ترجیح داده می شود. به پزشک از پوست سر برای نتیجه استفاده می کند. در یک جلسه موهای زیادی پیوند می خورند.

بیشتر بخوانید : ورزش کردن بعد از کاشت مو عوارض دارد؟

نکات که لازم برای کاشت مو FUT بدانید.

مدیریت درد

بیشتر از بیماران تعریف می کنند.  در صورت لازم دکتر دارو تجویز می کند. هر دو تکنیک ساده هستند نیازی در بیمارستان ماندن نیست. در روش چیدن زخم های باریکی پشت سر ایجاد می شود با قطر یک میلی متری یا کم تر دیده می شود.

هزینه

هزینه بستگی به تعداد دارد و برای هر شخص متفاوت است. هر چه تعداد گرافت ها بیشتر باشد  هزینه بیشتر است.

‫0/5 ‫(0 نظر)