پیوند ابرو و هدف از کاشت ابرو چیست؟

پیوند طبیعی مو

هدف ما از ایمپلنت ابرو، ترمیم قسمت های خالی و کم پشت ابروهای بیمار می باشد. پیوند طبیعی ابرو با هدف داشتن ابروهایی پرپشت تر و زیبایی بیشتر یکی دیگر از اهداف کاشت ابروی طبیعی است.

بعضی وقت ها یک پیوند ساده ابرو می تواند ۱۸۰ درجه رفتار و روحیات و موقعیت اجتماعی افراد را تغییر بدهد.

آنها را به سمت تحقق رویاهایشان پیش ببرد و از همه مهم تر لبخند گرمی را روی چهره آنها بنشاند. پس جدای از همه اهداف ظاهری پیوند ابرو، تحول بزرگ درونی نیز از نتایج و آوردهای پیوند ابرو در افراد است.

پیوند ابرو تاثیری چشمگیر و انکارنشدنی ای در بالارفتن اعتماد به نفس افراد دارد. وقتی کاشت ابرو انجام می‌دهید، همه چیز در مورد ابروها درست به اندازه ی گذشته عادی و طبیعی می‌شود.

بیشتر بخوانید : کاشت ابرو

زیبایی چهره، به معیارهای متفاوتی بستگی دارد و در بین این معیارها، ابروها فوق‌العاده مهم هستند.

در جامعه امروزی، جوان‌ترها دائما به سلبریتی‌ها نگاه می ‌کنند و شکل ابروهای خودشان را با حالت ابروهای افراد مشهور هماهنگ می نمایند.

چند نکته ی مهم و ظرافت هایي ازكاشت ابرو

بهتر است بدانیم برای کاشت ابرو ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسيم مي كنيم:

  • تاج ابرو (head)
  • بدنه ابرو (body)قث۳
  • دم ابرو (tail)

برای كاشت تاج ابرو بايد موها با زاويه ی مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودي پیدا نکنند).

بهتر است بدانیم در کاشت، بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود. به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود.

حتي بايد نوع موهايي كه براي كاشت ابرو استفاده مي شود قطري مناسب با موهاي ابرو داشته باشد. (يعني نبايد از موهاي ضخيم براي ابرو استفاده كرد).

بیشتر بخوانید : مراقبت های بعد از کاشت ابرو

قطر منافذ كاشت موها در ابروها بايد كوچكتر انتخاب شود. چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجي موهاي ابروها حالت ضخيم و غيرطبيعي پيدا مي كند.

باید محل قرار دادن موهایی که کاشته می شود، خيلي خیلی نزديك به هم و بسيار پرتراكم باشد. كه پوست زير موهاي ابروها ديده نشود. در مواردی که موی ابرو به صورت جزئی ریزش دارد و یا قسمتی از موی ابرو ریزش داشته است، موهای کاشت از ابروی دیگر گرفته می‌شود. برای زنان بویژه موهای مورد نیاز برای پیوند ابرو می‌تواند از پشت گوش یا از قسمت بالای ران‌ها برداشت شود.

بیشتر بخوانید : توصیه های بعد از عمل کاشت مو

موهای این مناطق باعث می‌شود ابروی آنها طبیعی تر دیده شود زیرا موهای این نواحی، نازک تر هستند.

برای آقایان، پیوند مو می‌تواند از مناطق دیگر پوست گرفته شود. این امر بر اساس ضخامت ابروی اصلی آنها انتخاب می‌شود. مردان معمولا موهای ضخیم تر و بزرگتری در ابروی خود دارند.

‫0/5 ‫(0 نظر)