روش کوتاه کردن ابروهای کاشته شده

کوتاه کردن ابروهای کاشته شده

کوتاه کردن ابروهای کاشته شده هرچند روز یک بار بایستی کوتاه شوند. در این مقاله نکاتی در مورد کوتاه کردن ابرو ذکر شده است. با رعایت این نکات می توانید زیبایی ویژه ای به ابروهای خود ببخشید.

روش کوتاه کردن ابروهای کاشته شده

چند مورد از نکاتی که می توان ذکر کرد این اشت که ابروها را باید مرتب با شانه یا مسواک شانه کنید. شانه ابروها باید به سمت بالا انجام شود. تا یک سال از تقویتی ابروی سریتا یا مارک های معتبر دیگر استفاده کنید.

کاشت ابرو یکی از روش‌هایی است که امروزه اکثر خانم‌ها و دختران جوان از آن استقبال می‌کنند. این عمل زیبایی همانند سایر عمل‌های زیبایی در چهره‌ی افراد تاثیر بسیاری دارد. بسیاری از خانم‌ها و دختران جوان و تعداد کمتری مردان بنا به دلایلی ابروهای پرپشت و زیبای خود را از دست می‌دهند و بیشتر آن‌ها به خاطر این اتفاق دچار افسردگی می‌شوند این دلایل می‌تواند:

  • افزایش سن
  • استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت پایین
  • سرطان
  • اسکار یا جراحت در آن ناحیه

امروزه با ایجاد مراکز زیبایی در زمینه‌ی پیوند ابرو، افرادی که ابروهای خود را بنا به دلایلی از دست داده‌اند. پیوند طبیعی ابرو را انتخاب کرده و انجام می‌دهند. این روش طبیعی است و شاید کمتر کسی متوجه شود که شما پیوند انجام داده‌اید. بعد از پیوند ابرو برای مدتی طولانی (تا یک سال) ممکن است رشد ابروهای شما به صورتی باشد که بهتر باشد آن‌ها را اصلاح یا کوتاه کنید. برای کاشت ابرو از موهای پشت گوش شما استفاده می‌شود. خواب ابرو باید به صورتی باشد که از موهای دیگر ابرو متفاوت نباشد. خواب ابرو بسیار مهم است.

نحوه استفاده از کرم ابرو

روزانه چهار بار و هربار به مدت یک تا دو دقیقه از کرم ابروی سریتا استفاده کنید. این کار برای حالت گیری بهتر ابرو بسیار مفید است. نحوه استفاده از این کرم که ابتدا ابروها را به کرم آغشته می کنید. سپس آنها را شانه می کنید. بعد باید تمام اضافات ابرو را بچینید. طول موها باید کمتر از نیم سانتی متر باشد.