عوارض میکروبلیدینگ

عوارض میکروبلیدینگ

هدف از نوشتن این مطالب پرداختن به عوارض میکروبلیدینگ است. روش میکروبلیدینگ برای حالت دادن به ابرو است. که به صورت نیمه دائم بر روی چهره انجام می گیرد. این کار باید توسط افراد متخصص که تجربیات زیادی در این موضوع دارد انجام گیرد تا از خطرات بعدی جلوگیری شود.

در این مقاله به عواملی که باعث ایجاد عوارض میکروبلیدینگ می شود میپردازیم. همچنین دانستن اطلاعاتی درباره قبل یا بعد از عمل و عوارض احتمالی ان می پردازیم.

دانستن عوارض میکروبلیدینگ قبل از انجام ان لازم و ضرور است. زیرا این نوع ارایش ابرو در بین مردم طرفداران زیاد پیدا کرده است. داشتن ابروهای پر پشت و زییا یکی از دغدغه های خانم ها است. اما برای رفع نواقص صورت میکروبلیدینگ یکی از بهترین روش ها است.

میکروبلیدینگ و عوارض آن عوارض میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ و عوارض آن

یکی از راه های زیبایی چهره میکروبلیدینگ است و متخصصان زیادی از این روش استفاده کرده و ان را توصیه می کند زیرا این روش نسبت به سایر روش ها عوارض کمتر و نتیجه مطلوب تر دارد وبه دلیل نیم دائم بودن ان طرفداران زیادی دارد زیرا ترمیم ان راحت تر است. طوری طراحی شده که همخوانی با چهره داشته باشد. در روش میکروبلیدینگ فاصله چشم ها تا ابرو بستگی به رنگ و به پر بودن صورت دارد.

سبب ابروی پهن و پر پشت و باعث زیبایی چهره می شود. و فرد از صورت خود رضایت کامل را دارد. عوارض میکروبلیدینگ در اطراف ابرو به دلیل نوع سوزن و نوع پوست است وباید از راه های اصولی در رفع عوارض هرچه سریع تر عمل کرد.

راه های انجام میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ با ارائه ابزار های مناسب این کار انجام می گیرد و بهترین نکته استفاده این ابزار، وجود افراد ماهر و کاربلد در انواع ارایش های ماندگار چهره است که نباید از ان بی توجه بگذریم. مخصوصا اگر با مواد مخصوص خود شستشو و پاک شود از عوارض ان کاسته می شود.

فرد روی صندلی های مخصوص دارز کشیده و با سوزن های که متناسب با قوس ابرو شیب دارند عملیات میکروبلیدینگ انجام می گیرد. قلم 12 سوزن دارد که با ایجاد خط های روی سطح پوست جهت ابرو را مشخص می کند.

بیشتر بخوانید : میکروبلیدینگ یا کاشت ابرو

سپس هر نوع رنگی که با صورت فرد هماهنگی داشته باشد توسط متخصص انجام می گیرد. نحوه عمل میکروبلیدینگ کاملا طبی است و به هیچ عنوان حالت مصنوعی به خود نمی گیرد.

اگر این کار توسط افراد متخصص و با تجربه انجام گیرد از عوارض ان تا حد زیادی کاسته می شود .

نکاتی مهم در رابطبه با عوارض میکروبلیدینگ

اثرات میکروبلیدینگ

رعایت نکردن اصول بهداشت قبل و بعد از عمل باعث عفونت می شود.  به دلایل زیاد از جمله نیمه دائم بودن ان یا طبیعی بودن ان باعث توجه بسیاری از خانم ها شده است

استفاده دائم از مداد ابرو با متقارن کردن ابرو کار خسته کننده است اما در روش میکروبلیدینگ شما به یک ابروی طبیعی خواهید داشت. درصورت عوارض میکروبلیدینگ شدید بعد از عمل حتما پزشک خود را در جریان بگذارید.

اثرات میکروبلیدینگ از جمله:

 •  به تعویق انداحتن ترمیم پوست
 •  اسکار پوست
 •  به جای ماندن خط سفید برای تفکیک ناحیه ارایشی
 •  بر های ناهماهنگ بین دو ابرو
 •  کاشت ناهماهنگ رنگ ها درخط های ایجاد شده
 • استفاده از قلم سوزن نامناسب
 • جلوگیری از اثرات میکروبلیدینگ

پیشگیری و ستشویی قبل و بعد از عمل را جدی بگیرید. به غیر کاشت کار های که مربوط به ابرو در ارایشگاه انجام می شود به چهره حالت تیرگی و خستگی می دهد. و دوبار به حالت قبل بر میگردد و انجام این عمل تأثیر موفق نخواهد داشت.

اما درباره میکروبلیدینگ می تواند به طور کلی گفت با استفاده از یک سری از راه ها جهت جلوگیری از عوارض میکروبلیدینگ دارای ابروی طبیعی و خوش فرم و زیبا داشته باشید.

بیشتر بخوانید : عوارض کاشت ابرو

یک ارایشگر کاربلد بعد استفاده از میکروبلیدینگ انجام می شود. بعد از 2 ساعت سپس گوش پاک کن را درون اب استریل فرو کنید. و با ان تمام اطراف ابرو را تمیز کنید و تا عوارض این عمل به صفر برسد. بعد از دو هفته از ترمیم بگذرد ماده کم رنگ ابرو طبیعی می شود و هیچگونه عوارض ندارد.

میکروبلیدینگ و عواض آن بر روی چهره

نکاتی در رابطه با میکروبلیدینگ

 • استفاده نکردن وسایل ارایشی
 • بعد از روز دهم از روغن نارگیل برای ابرو استفاده کنید
 • از حمام داغ پرهیز کنید
 • برای رنگدانه های بهتر ابرو را خشک نگه دارید.
 • ناحیه میکروبلیدینگ خیس نشود.
 • به صورت اب نپاشید.
 • دستمال تمیز و مناسب بر روی ابروها استفاده کنید.
 • برای رطوبت از دستمال خشک استفاد شود.

به علت نقش ابروها در زیبایی صورت عمل میکروبلیدینگ به عنوان یک راه کامل طبیعی و زیبا پیشنهاد می شود. برای این کار به مراکز معتبر با تجهیزات بروز مراجعه کنید. چون این کار در این مراکز زیر نظر متخصصان باتجربه و با قلم های استاندار انجام می گیرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)