۷۵۲۶ ۵۱۵ ۹۱۲ ۹۸+​

حتما قبل از مراجعه حضوری با شماره بالا تماس بگیرید

آدرس کلینیک

جردن – ابتدای دستگردی غربی – کلینیک ستاره ساعی

ویژگی ستاره ساعی

یکی از مهمترین ویژگی های افراد می تواند زیبایی و آراستگی باشد. و از اهمیت بالایی نیز برخوردار است. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و توسعه های فناوری بشر امروزی تمایل بیشتری به زیبایی دارد.

کلینیک ستاره ساعی با بهره گیری از ابزار و ها و خدمات به روز و تکیه بر دانش به روز شده توانسته مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهد.

کلینیک تخصّصی ستاره ساعی

 با ساخت مکانی آرامش بخش توانسته رضابت مشتریان خود را برگزیند. با بهره مندی از کادر مجرّب و کارآزموده و کیفیّت خدمات و سرویس های پزشکی آماده ارائه خدمات کاشت مو و کاشت ابرو است. پشتیبانی مراجعین بصورت شبانه روزی یکی از مهمترین ویژگی های ما میباشد

خدمات این کلینیک در زمینه کاشت ابرو و کاشت مو است. این مجموعه با مدیریت دیمن سیدنژاد راه اندازی شده است.

چرا باید کلینیک ستاره ساعی را انتخاب کنیم ؟

سلامتی و زیبایی حق همه ما است کلینیک ستاره ساعی با بکار گیری دستگاههای بروز در محیطی کاملا آرام و زیبا طبق پروتکل های بهداشتی در حال ارائه بهترین خدمات درمانی و زیبایی به هموطنان سراسر ایران و عزیزان کشور های همسایه می باشد.

خدمات و تجهیزات

یکی از مدرن ترین و بروز ترین و مجهزترین مراکز زیبایی کشور در زمنیه کاشت ابرو و کاشت مو در خدمت شما عزیزان قرار گرفته است، رویکرد ما ابتدا صحیحترین روز مشاوره و ارائه بهتر خدمات کاشت مو و ترمیم موی انجام شده در این مرکز است.

‫0/5 ‫(0 نظر)