کاشت موی سر به روش SUT

کاشت موی سر به روش SUT

یکی از روش های جدیدی که امروزه از ان بیشتر استفاده می شود. کاشت موی سر به روش SUT است. که با وجود عوارض کم مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این روش استفاده از دستگاه کاملا اتوماتیک برای ترمیم دوبار موها است. که در این روش از 140000 تار مو به روش های مختلفی کاشته می شود.

 کاشت مو سر چیست؟

 کاشت موی سر امروز به عنوان یک عمل زیبایی از ان یاد می کنیم. که برای ترمیم دوباره مو برای پیشگیری ریزش مو امروزه شناخته شده است.  در کاشت مو روش های مختلفی هم برای کاشت هم ترمیم وجود دارد. افراد زیادی برای قسمت های سر که مو ندارد استفاده می شود. فولیکول های مو به هر دلیل که با ریزش مو از بین نرفته اند با روش های مختلف کاشت مو سر برداشته می شود و ان را به قسمت های موی سر که مو ندارد کاشت می‌شود.

کاشت مو بهترین و مطمپن ترین درمان برای طاسی و کم پشت موها  استفاده می شود. افراد نباید نگرانی به دل خود راه بدن چون جایی نگرانی نیست چون امروزه با روش مدرن و مطمپن با کاشت مو این روش را برطرف می کنند. یکی از این روش ها که امروز بسیاری از پزشکان از ان استفاده می کنند SUT است. در این مطلب به روش ها و عوارض و معایب و مزایا ان می پردازیم.

 کاشت مو سر به روش SUT

گرافت های مو که در ناحیه پشت سر افراد قرار گرفته اند در عمل کاشت مو از ان استفاده می شود. و با استفاده از لنزهای پانج که برای این کار مناسب است. گرافت های مو در پوست سر کاشته می شود. و از  محفظه ها به صورت  کاملا یخ زده  استفاده می شود تا فرد  هیچ گونه درد را حس نکند در قسمت که عمل کاشت انجام می شود ان را مشخص می کنند.

کاشت SUT جدید تری روش امروزه پزشکان است چون از عوارض درد خیلی کمتری برخوردار است تا افراد یک عمل بدون درد و نتیجه بخش داشته باشد.  با استفاده از این دستگاه اتوماتیک برای ترمیم که امروز با ان می توانید نزدیک 140000 تاره مو ها کاشته شود. این حدود از تار موها خیلی بيشتر از روش های دیگر کاشت  است.

مزایا

 • مزایای کاشت موی سر SUT این روش خیلی بیشتر از روش های دیگر مزایا دارد.
 • از بیهوشی و تیغ های جراحی برای افراد استفاده نمی شود.
 • در این روش جای زخم و کبودی روی پوست سر قسمتی که فولیکول های مو کاشته شده ایجاد نمی شود.
 • بنا به سلیقه بعضی از افراد پوشش مو طبیعی خواهند بود.
 • اسان تر و پر تراکم ترین روش ها فقط در روش SUT انجام و اندازه ان معمولا در حین کاشت مو به یک سانتی متر می رسد.
 • در روش SUT  ریزش فولیکول های مو معمولا تا صفر می رود که موجب راضی بودن افراد از این روش شده است.
 • در روش انجماد فولیکول های مو  تمام ساقه های مو در این روش سالم باقی می ماند. و برای کاشت از متخصصان و پزشکان کار بلد که با دقت و ظرافت تمام کار می کنند البته توسط دستگاه های  به تحریک و رشد موها کمک شایانی می کند. در این روش افراد زودتر به نتیجه دلخواه خود می رسد.
 • کاشت مو در روش SUT که تراکم ان به شکل قارچ خود را نشان می دهد. ولی تنها روشی است که در ان کاشت طبیعی خیلی دشوار است.

اگر می خواهید این روش را با  روش های دیگر مقایسه کنید از کلینیک های دیگر دیدن کنید تا به راحت برای کاشت موی سر انتخاب کنید تا خیالتان راحت شود که بدون درد است.

کاشت موی سر به روش SUT ستاره ساعی

چدیدترین روش کاشت مو میکروگرافت و SUT

جدیدترین روش کاشت میکرو کاشت یا میکرو گرافت MICRO GRAFT انجام می گیرد. جدا از مرحله برداشت SUT از دستگاه پیشرفته و حساس استفاده خواهد شد. که بسیار حساس و ظرافت کار در حد میکرو است. در این روش بدون استفاده از تیغ های جراحی کاشت انجام می گیرد در این نوع کاشت هیچ گونه اسکار روی سر به وجود نمی اید.

در این روش از دستگاه ایمپلنتر استفاده می شود. این دستگاه تراکم موها را زیاد می کند. در یک سانتی متر می توان گرافت های بیشتری کاشت و تراکم مو افزایش می یابد. ظرفیت کاشت تا حد زیادی بالا می رود به طوری که شما شاهد رشد موی طبیعی خواهید بود.

عوارض

کاشت مو مانند همه عمل های کاشت  ممکن است عوارضی یا درد به همراه داشته باشد. ولی این عوارض بستگی به دلیل های مختلفی دارد. اگر عمل توسط یک پزشک متخصص و ماهر انجام  شود افراد به خوبی مراقبت های قبل  و بعد از عمل را انجام می دهد تا نتیجه بهتری از ان بگیرد و عوارض ان کمتر خواهد شد.  همه این ها بستگی به یک پزشک متخصص پوست مو و کار بلد برای افراد دارد.

البته روش کاشت مو SUT با  وجود داشتن عوارض کمی که دارد به بهبودی زخم های پوست  با کمترین زمان بهتر خواهد شد و به نتیجه دلخواه دست می یابید.

 • عوارض های که در اثر مراقبت های اشتباه بعد از کاشت به وجود می اید عبارتند از:
 • بدن شما به ماده بیهوشی واکنش  های مانتد الرژیک نشان می دهد در نتیجه قبل و بعد از عمل کاشت با پزشک متخصص کاشت مشورت کنید.
 • زخم های ایجاد شده در حین کاشت و بهبود نیافتن ان ها منجر به عفونت های در پوست سر می شود.
 •  عوارض های که در پیوند مو خود را نشان می دهد بسیار زیاد است.
 • اسیب های عصبی پوست سر با برداشتن کاشت مو انجام می شود اگر پزشکتان کار بلد باشد نباید این کار رخ بدهد.

هزینه کاشت مو SUT

هزینه کاشت موی SUT بستگی به منطقه و شهر دارد. حتی کسایی که باهم در یک منطقه هستند متفاوت است. پزشکان دستمزد های مختلفی را دریافت می کنند. یکی از عواملی که در هزینه ها تأثیر دارد کاشت مو است که هر کدام از روش ها هزینه جدا دارند.

اندازه ناحیه در کاشت مو به روش SUT در هزینه ان تأثیر دارد البته باید کاشت مو حتما روی ان انجام شود.  هزینه عمل بستگی به نتیجه و کیفیت جراحی  افراد دارد. امروزه کلینیک های بسیار ارزان تر با کیفیت پایین تر هستند.

همیشه قبل از هر کاری چه برای کاشت یا چیزهای دیگر خوب تحقیق کنید بعد کار را انجام دهید. شاید نتایج  مورد قبول افراد نباشد. به همین خاطر پزشک متخصص و ماهر برای این کار انتخاب کنید.