کاشت ریش و سبیل به روش SUT ، مزایا و معایب آن

کاشت ریش و سیبیل به روش SUT

امروزه کاشت ریش و سبیل با روش های مختلف در بین اکثر اقایان محبوب و SUT نیز یکی از روش های آن است. و با این روش های کاشت ریش و سبیل پر پشت و زیبا خواهید داشت. و تا  پایان عمر اقایان از زیبایی صورت خود لذت می برند. در گذشته شاید کمتر کسی باور کنید که موهای سر برای پیوند ریش و سبیل استفاده می شود. و امروزه می توانن پزشکان با دستگاه مدرن و روش های مختلف به بهترین نحوه این پیوند را انجام دهند.

روش های زیادی برای کاشت ریش و سبیل وجود دارد که بهترین و مورد استفاده پزشک های امروز روشSUTاست که برای کاشت ریش و سبیل یا موهای سر بهترین روش در جهان انتخاب شده است. اگر به هر دلیلی خاص ریش و سبیل  کم پشت دارید دیگر نگران ان نباشید می توانید با کاشت  ریش و سبیل پر پشت خواهید داشت.

بیشتر بخوانید : کاشت ریش و سبیل در ایران

همه افراد جامعه ریش و سبیل پر پشت  طبیعی ندارد ولی پزشکان این فرایند را در اختیار اقایان گذاشته که با کاشت ریش و سبیل می توانند به ظاهر زیبا و دلخواه خود برسند.

روش های مختلفی برای کاشت ریش و سبیل وجود دارد. اگر میخواهید از این روش ها استفاده کنید باید متدها خود را به خوبی بشناسید و با توجه به روش های دلخواه نوع عمل خود را انتخاب کنید.

در کاشت ریش و سبیل متدی است که با توجه به ان بهترین روش و با  کم ترین علائم  و با بهترین  دوره نقاهت را به همراه دارد   در نتیجه نتایج بهتری خواهد داشت به همین خاطر است که بزارید پزشکان این متخصص در این باره نظر بدهند.

کاشت ریش به روش SUT

به برداشت فولیکول های مو بستگی دارد هر چه فولیکول های مو بیستر باشد SUT ان بهتر عمل می کند. ولی در متدها سنتی تر به نظر می رسد و بعد از برداشتن گرافت های مو از سر افراد باعث زخم های زیادی می شود. این زخم ها با هیچ چیزی از بین نمی رود.  ولی در روش مدرن این مشکل برطرف شده است.

تقریبا هیچ اثری از فولیکول های مو روی سر باقی نخواهد ماند. کاشت ریش و سبیل به روش SUT که امروزه از این روش با دستگاه تمام اتوماتیک مدرن انجام می شود. اگر از این دستگاه مدرن استفاده کنید شانس بالا رفتن فولیکول های مو در حین برداشتن بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید : تقویت مو با تغذیه و دوام کاشت مو

برای کاشت ریش و سبیل مناسب است. برای کاشت ریش و سبیل از گرافت هایی که با دستگاه نگهدارنده هاکه بدون دخالت دست است. هیچ عوارض مانند زخم و برش و درد برای افراد به همراه ندارد. به همین دلیل کاشت ریش و سبیل به روش SUT با تکنولوژی‌های مدرن و سلامتی فولیکول های مو که با عوارض جانبی خیلی محدود انجام خواهد شد.

مزیت

 • در این روش عوارض جانبی خیلی کم و کاملا محدود هستند. دوران استراحت کاملا بدون درد است. کارهای روزمره خود را بدون درد و استرس و نگرانی بگذرانید.
 • در این روش هیچ گونه دردی احساس نخواهد شد.  چرا که عملی ناشی از زخم و برش در هیج جای بدن به وجود نخواهد آمد.
 • با استفاده از روش متد تراکم این روش نسبت به تراکم روش های سنتی و قدیمی بیشتر است.
 • فولیکول های مو در این روش سالم خواهد ماند. در زمان کاشت به فولیکول ها صدمه وارد نمی کنند.

چه افرادی کاشت ریش و سبیل را به روش SUT انجام دهند.

 1. اگر به هر دلیلی موجب ریزش مو و کم پشتی شده اید و نمی توانید به دلخواه خود ریش و سبیل را بلند کنید. بهترین روش برای کاشت ریش و سبیل روش SUT که یک روش پر طرفدار و ایده ال برای افراد است.
 2. اگر ناخودآگاه به بیماری الوپسی دچار شده اید یا بخشی از قسمت موهای شما بخاطر صدمه های مثل تصادف از دست داده اید. می توانید از شرایط متد برای کاشت ریش و سبیل استفاده شود.

لازم به توجه است که با روش کاشت ریش و سیبیل  به سلامتی پوست مو اطمینان حاصل کنید.  بیماری‌های مختلف خونی، آلرژیک، بیماری عفونی و پوستی دچار این موارد نباشد چرا که اگر دچار شوید برای کاشت با روشSUTمناسب نیست.

معایب

اگر می خواهید با روشSUT کاشت ریش و سبیل انجام دهید حتما باید به همه شرایط های موجود دقت کرد.

 1. دستگاه پیچیدگی های خود را دارد پس از این حیث بسیار محتاط باشید و حتما تحقیق کنید که پزش شما میتوانید با این روش پیوند مو انجام دهد.
 2. این روش نسبت به همه روش های دیگر کمی هزینه بردار است.
 3.  اگر همه دستگاه ها استریل شده نباشد برای افراد عفونت به همراه خواهد داشت که پزشک در برابر این قضیه مسئول است.

 نتایج کاشت ریش و سبیل به روش SUT

 1. سه هفته پس از پایان این روش فرد دچار ریزش مو می شود ولی نگران نباشید پس از چند ماه ریزش مو برطرف می شود.
 2. اما ممکن است این روش زمان بر باشد چون تعداد گرافت های مو در حین برداشتن از مو زمان می برد. ولی برای این کار یک جلسه کافی است که به نتیجه دلخواه خود برسند. و از موی پرپشت دلخواه خود لذت ببرند.
 3. افراد را برای مدتی از کار روزمره خود عقب می اندازد ولی خیلی زود به فرد اجازه دوباره فعالیت روزمره را خواهد داشت.