کاشت ریش و سبیل به روش میکروگرافت

کاشت ریش و سبیل به صورت میکروگرافت

تأثیر کاشت ریش و سبیل با این روش را زمانی میفهمیم که دچار کم پشتی یا ریزش مو شده باشیم. اگر موهای خود را اتفاقی از دست داده و انتخابی برای روش کاشت ریش و سبیل نداشته باشید. کاشت ریش و سبیل با این روش که کاملا طبیعی است. شما را به نتیجه دلخواه که می خواهید می رساند. برای انجام کاشت با این روش راه های زیادی وجود دارد. ولی برخی از  کلینیک های زیبایی اهمیت برای نظرات مراجعین قائل نیستند. با این روش امروزه جدیدترین تکنیک برای پیوند مو در جهان است. اگر می خواهید در ادامه مطلب با مزایای این روش اشنا شوید با ما همراه باشید.

موثر ترین راه برای درمان ریزش ریش و سبیل

زمانی که متوجه ریزش مو در ریش و سبیل خود می شوید. زمان زیادی گذشته و کل موهای ریش و سبیل خود را از دست داده اید. و در این صورت باید دلیل این اتفاق را بدانید. بعد راهکاری برای درمان ان پیدا کنید. اگر به هر دلیلی ریزش مو موقتی باشد می توان بعد از مدتی روند رشد خود را ادامه دهند البته شاید توسط پزشک داروهای موقتی و تزریق های گوناگون برای رشد ریش و سبیل شما انجام شود تا هر گونه راهکاری در برطرف شدن ان موثر باشد.

بیشتر بخوانید : هزینه کاشت ریش و سبیل به روشSUT

در این صورت اگر ریزش مو در این نواحی موقتی نباشد و عواملی مانند ژنتیک سبب این ریزش مو در این قسمت باشد تنها راه درمان این مشکل کاشت ریش و سبیل می باشد. ولی در انتخاب نوع روش و نحوه انجام عمل زیبایی در نتایج این متد موثر است. ایا این روش برای کاشت ریش و سبیل مناسب است؟ عمل کجا و در چه موقعیتی انجام می شود؟

کاشت ریش به روش میکروگرافت چه تفاوتی با سایر متد ها دارد؟

برای کاشت ریش و سبیل از روش ها و تکنیک های مختلفی استفاده می شود. تفاوتی که این گرافت ها با همه روش های کاشت دارد. نحوه انتقال دادن به پوست است. مانند کاشت مو باید گرافت ها از قسمت سر یا بدن برداشته شود. یا کاملا برای کاشته شدن اماده باشند. در قسمت تعیین شده کاشته شوند. نحوه کاشت یا برداشت گرافت ها در همه روش های پیوند متفاوت است. در روش FUT گرافت ها به شکل نوار باریک از پشت سر فرد برداشته می شوند. مشکل اساسی که این روش با خود به همراه دارد وجود اسکار در جای زخم ها است.

در این روش کاشت امکان عوارض های مانند التهاب، حساسیت پوستی و خارش وجود دارد. در روش FIT برای کاشت ریش و سبیل، سر کاملا تراشیده می شود. به کمک هولدر‌ها در داخل پوست سر تولید می شود. استفاده از این نوع وسیله ها به پوست اسیب جدی وارد می کند. در کل برای انجام این کار زمان زیادی طی سپری تا در کاشت ریش و سبیل این مشکل برطرف شود.

بیشتر بخوانید : روش کاشت برای ریش و سبیل، دلایل و مراقبت بعد از کاشت

جدید ترین روش کاشت ریش و سبیل روش میکروگرافت ها است که با کمترین مشکل و کمترین میزان تراکم، در درصد نتایج مثبت بالایی با این روش وجود دارد. این روش معمولا با ابزار های جدید انجام می شود و در این صورت موجب برداشت گرافت های زیاد خواهند شد و در اخر با سالم ماند گرافت ها به پایان می‌رسد.

روش انجام جدید ترین متد

در اولین مرحله برای تعیین کردن مکان فولیکول ها و کاشت ریش و سبیل با این روش، گرافت ها را همراه با هولدرهای کاملا اتوماتیک با اندازه های گوناگون استخراج می شوند ولی برخی افرادی که شامل بانک موی قوی و بزرگ نباشند، در هر صورت می تواند این روش را به طور اصولی انجام دهید چرا که در این روش به جای برداشته شدن فولیکول ها، و استخراج انها کاملا بادقت و درست انجام می گیرد. و بعد از برداشته شدن در اخر در داخل دستگاه ایمپلنتر به شکل مرتب در کنار هم قرار می گیرند. در مرحله بعدی کاشت با این روش بدون جراحی و خونریزی انجام می شود و در اخر نتایج کاملا مثبت به دست می آورند.

به روش میکرو گرافت چه مزایایی دارد؟

  • در این روش به بانک موی قوی نیاز نیست یا برخی افرادی که از بانک موی مناسب در قسمت های مختلف بدن برخوردار نیستند می تواند انجام دهند.
  • طرز برداشت و تولید گرافت ها در این روش به صورتی است که هیچ گونه زخمی در بدن شما به جا نمی گذارند این کار یک مزیت بسیار عالی برای کاشت ریش و سبیل با این روش است.
  • در این روش مقدار تراکم برای کاشت بیشتر است و در مقایسه با روش های سنتی ریش و سبیل بسیار با تراکم و مورد پسندی خواهد داشت.
  • نحوه کاشت ریش و سبیل با این روش به سالم بودن گرافت ها کمک می کند.
  • روش های مدرن نسبت به روش های سنتی زودتر به نتایج دلخواه خود می رسند.
  • دوران بهبودی با این روش کمتر است و شرایط زندگی روزمره را به خطر نمی اندازد.

بیشتر بخوانید : عوارض کاشت ریش و سبیل چیست؟

هزینه کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران

کاشت ریش و سبیل با این روش در معتبرترین مراکز ها انجام می شود. کاشت ریش و سبیل با این روش درصد نتایج را به حد زیادی بالا می برد. که بدون هیچ گونه استرسی کاشت را با این روش می توان انجام دهید. نتایج خوبی به همراه دارد. هزینه این روش در کاشت به عوامل میزان گرافت ها و شرایط مراجعین بستگی دارد توجه کنید. هزینه‌ی که برای این کار پرداخت می کنید سبب می شود تا شما ریش و سبیل پرپشت در صورت خود برای همیشه تجربه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)