مژه ها و ابرو های زیباتری داشته باشید

مژه ها و ابرو های زیابتری داشته باشید

شکل و ظاهر ابرو و مژه باعث زیبایی و زشتی صورت شما می شود.  زیبایی ابروها و مژه های شما چهره شما را شاداب و جذاب خواهد کرد. برای اینکه ابروهای طبیعی و پرپشت داشته باشید باید به صورت حرفه ای آنها را مرتب کنید. و از مداد ابرو و یا سایه ابرو یا تقویت کننده های ابرو استفاده کنید. بنابراین در این مقاله به بررسی اینکه چگونه ابروها و مژه های زیباتری داشته باشید خواهیم پرداخت.

چطور ابروهای زیبا و مژه های بی نقص داشته باشیم

ابروها به سه قسمت تقسیم می شوند: قسمت پهن از کنار خط بینی شروع و قوس آن در وسط است و انتها و دم آن در گوشه چشم قرار دارد. برای اینکه ابروهای ضخیم تر و زیبا داشته باشید جاهای خالی ابرو خود را با مداد و یا سایه ابرو پر کنید.

بیشتر بخوانید : کاشت ابرو و اتفاق هایی که در آن رخ می دهد؟

یا ابروهایتان را رنگ کنید. اگر موهای شما روشن است دو درجه ابروها را تیره کنید. و اگر موهای شما تیره است دو درجه ابروها را روشن کنید. تا ابروهایتان به صورت طبیعی نشان داده شود. در مورد مژه ها، با روغن های طبیعی مژه های خود را پرپشت کنید. و از ریمل با برند معتبر استفاده کنید. چون ابروها و مژه ها نقش اساسی در صورت شما دارند و باعث بی نقصی در صورت شما خواهد شد.

مراقبت از ابروها و مژه ها

داشتن ابروهای طبیعی و مژه ها روی چشمان شما تاثیر دارد. یکی از راهکارهای داشتن ابروهای پرپشت کاشت ابرو است. که یک روش دائمی و باعث می شود که ابروهای شما طبیعی باشد. ولی روش های دیگری هم برای داشتن ابروهای طبیعی و سالم وجود دارد که رژیم غذایی مناسب و استفاده از ویتامین ها هستند. با داشتن این رژیم غذایی مناسب هیچ وقت موهای ابرو و مژه ریزش ندارد. استفاده از ویتامین ها باعث تقویت ابرو و مژه خواهد شد.

بهترین تقویت کننده ابرو و مژه

بهترین روش داشتن ابروهای طبیعی تقویت کننده ابرو و مژه می باشد. که بدون ضرر و آسیب هستند و بیشتر این محصولات گیاهی هستند. این محصولات دارای ویتامین E هستند و این محصولات شامل لامینین و تقویت کننده های دارای آمینواسیدهای گوگردی که باعث ضخامت موهای ابرو و مژه می شوند. از محصول گیاهی روغن کرچک هم برای پرپشت شدن موهای ابرو و مژه خود استفاده کنید

ابتدا باید صورت خود را بشویید و مقداری از روغن کرچک را روی گوش پاک کن بمالید. آن را روی ابروها و مژه های خود ماساژ دهید و بگذارید یک شب روی ابروها بماند و صبح آن را بشویید. می باشد که شما با استفاده از این تقویت کننده گیاهی ابروهای طبیعی را خواهید داشت

چند پیشنهاد

  • با برس ابرو ابروها را به سمت بالا شانه کنید تا قوس طبیعی به ابرو بدهید
  • شکل ابروها باید طوری باشد که از بالای مجرای اشکی شروع و در گوشه بیرونی چشم پایان آن باشد و موهای این قسمت ابرو نباید برداشته شود چون باعث اریب شدن ابرو خواهد شد و شما را یک فرد اخمو و عصبانی نشان می دهد.
  • با یک مداد خط خارجی ابرو را بکشید و از نقطه کمان ابرو تا انتهای آن ابرو باید صاف و یا کمی قوس داشته باشد.
  • نواحی کم پشت ابرو را با یک مداد پر کنید مداد را کم رنگ و سطحی روی این قسمت ها بکشید و یا می توانید از پودر ابرو یا سایه ابرو برای پر شدن ابروها استفاده کنید.
  • موچین را با زاویه ۴۵ درجه نگه دارید و آنگاه موهای زیر ابرو را با موچین بردارید تا ابروهای شما طبیعی نشان داده شود.