مزایای کاشت مو به روش FCI و برای چه افرادی مناسب است؟

مزایای کاشت مو به روش FCI

مزایای کاشت مو به روش FCI روش بسیار زیادتر نسبت به روش های دیگر مانند کاشت مو SUT ، کاشت مو به روش میکروگرافت و غیره است. کل روش های درمان و جراحی موجود برای ترمیم مو شکل های مختلفی وجود دارند. و تلاش زیادی برای پیشرفت کردن وجود دارد. در این روش کاشت مو برخلاف روش‌های دارویی افزایش مو، رشد موها و زیاد شدن آن‌ها دائمی خواهد بود. به علاوه مزایای بسیار بزرگ کاشت مو به روش FCI، حجم موهای کاشت شده است.

نحوه کاشت به چه صورت است؟

در این روش فولیکول های کاشتی برداشته می شود. در بین موها کاشت می شود. علت این موضوع این که فولیکول های خارج شده از پشت سر فورا به پوست سر انتقال داده می شود. همین مراحل باعث شده که نواحی قسمت های کم پشتی یا طاسی سر محدود باشد. اما در کاشت با این روش محدودیت خاصی وجود ندارداین روش، این ویژگی خود را مدیون استفاده از کاشت آزمایشگاهی و بانک مو هستند.

و حجم های فولیکول‌های دریافتی در این روش کمتر از حالت عادی خواهد بود. همین موضوع باعث کمتر شدن وقت برای موهای کاشتی می شود. طبیعتا دردی که شاید حین عمل فرد و خارج کردن فولیکول تجربه می‌کنند کم‌تر باشد. از دیگر انواع مزایای کاشت مو به روش FCI این روش عدم نماندن زخم و سوراخ، خراش‌های پوستی برای بیمار است. در اخر اگر از این روش کاشت مو استفادا کرده اید موهای شما کاملا حالت طبیعی به خود می گیرند و همچنین می‌توان گفت از حالت پیش از ریزش نیز پرپشت‌تر، خوش‌رنگ‌تر و زیباتر هستتند.

بعد از کاشت مو به روش FCI

بعد از کاشت مو به روش FCI و مزایای گفته شده این روش باید قبل از مراقبت افراد در این دوران به چند نکات که گفته خواهد شد را رعایت کنند. به عنوان مثال، نباید بلافاصله پس از اتمام این فرآیند استحمام کنند. یا موادی مانند ژل و صاف کننده و یا شامپو به موهای خود بمالند و یا موهای خود و محل انجام کاشت را با دست یا اشیای دیگر دستکاری کنند.

در معرض تابش نور خورشید قرار نگیرند. استفاده نکردن از کلاه های که به موهای شما فشار می اورد. بعد از گذشت یک ماه مراحل رشد موها شروع می شود. نکاتی که وجود داردو به ان اشاره شده این است که باید بدانید فرآیند رشد موها فرآیندی تدریجی است و اثرات آن به مرور ظاهر خواهد شد. یا شاید رشد موها تا چند ماه کامل مشخص نباشد شرایط و ویژگی های فرد در این مورد بسیار تأثیر گذار است.

کاشت مو به روش FCI برای چه افرادی مناسب است؟

همه روش های کاشت را برخی از افراد نمی توانند استفاده کنند. به همین دلیل کاشت مو به روش FCI هم دارای مزایای بهتر و هم روش بسیار زیادتر نسبت به روش های دیگر مانند کاشت مو SUT ، کاشت مو به روش میکروگرافت و غیره است. کل روش های درمان و جراحی موجود برای ترمیم مو شکل های مختلفی وجود دارند. به خاطر مدرن بودن برای همه نوع افراد مناسب است. و از جدیدترین دستاوردهای علوم کاشت مو و بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی استفاده می‌کنند،  این دستگاه تغییرات زیاد از طرف فولیکول مو به پزشکان می دهد.برخی از افراد از این روش به راحتی استفاده می کنند. به عنوان مثال افرادی که توانایی انجام روش‌های دیگر را به علت نازک بودن جنس موهای خود ندارند.

چرا که امکان تقویت موها در هنگام رشد در آزمایشگاه وجود دارد. ولی کارهای یگر هم در این روش قابل تغییر است. برخی از افرادی که جنس موی انها نرم یا خشک یا چرب می شود برای این روش مناسب هستند. ولی در کل نمی توان این نظر را داد که برای همه نوع افراد قابل استفاده است. چون شرایط فرد و جنس موهای همه افراد مثل هم نیستند. این افراد معمولا دچار بیماری های هستند. یا به بیماری پوست مو دچار شده اند. یا در معرض مستقیم اشعه‌های رادیواکتیو شدید قرار گرفته‌اند. تقریبا برخی از این افراد می توانند از این روش استفاده کنند. و با این روش کاشت موهای خود را پر پشت و زیبا خواهند کرد.