لیزر پوست و هزینه ان

لیزر پوست و مو

در گذر زمان افراد اهمیت زیادی به پوست و مو می دهند ولی امروزه زیبایی و شادابی پوست بیشتر از قبل مورد توجه است. یکی از بهترین روش ها که به جوان سازی پوست کمک شایانی می کند لیزر پوست است. از انجایی که بهترین و مناسب ترین روش ها که خیلی از ان استفاده می کنند لیزر پوست است چون به پوست زندگی دوبار میبخشد اهمیت خیلی زیاد ی دارد.

لیزر پوست و هزینه ان

لیزر پوست به سلول های مرده کمک می کند و سبب اسیب رسیدن به بافت ها می شود. به احیای دوباره کلاژن پوست و زیبایی، شادابی و جوان سازی کمک می کند. یکی از روش های درمانی است که با تابش نور به انجام می شود. در این صورت تابش نور باعث بهبودی و درمان و شادابی پوست می شود. به موها هیچ اسیب وارد نمی کند فقط به سلول های مرده جان دوباره می دهد.

بیشتر بخوانید : پرمویی زنان یا هیرسوتیسم و دلایل و عوامل

با کم شدن سن، قدرت پوست برای دفع سلول های مرده کاهش می‌یابد. پس برای از بین بردن این سلولها ی مرده از پوست باید راه حلهای را به کار برد. تا پوستی شاداب وبا طروت داشته باشیم. علاوه بران عواملی مانند دخانیات، تغذیه نا سالم، مشروبات الکلی و تغییرات هورمونی باعث از بین رفتن کلاژن پوست خواهد شد. در نتیجه چین و چروک لک ها بوجود می ایند. این روش برای تولید کلاژن پوست به حساب می اید. و از جمله کاربردهای ان برای لیزر صورت برای جای جوش، لیزر کک و مک و چین و چروک است.

لیزر پوست در ایران

لیزر پوست و انواع ان

از انواع مختلف آن، لیزر اربیوم، لیزر co2، لیزرN-Lite، فرکشنال برای زیبای و شادابی پوست استفاده می شود. یکی از پرکاربردترین و موثر ترین لیزرها فرکشنال است که امروزه برای رفع مشکلات و سلامتی پوست کمک زیادی می کند. علت این امر هم این است که این دستگاه علاوه بر داشتن عوارض پایین تر موثر تر و اثر ماندگار بهتری دارد.

لیزر اربیوم در برابر با لیزر فرکشنال استفاده زیادی ندارد. ولی در این حال برای شفاف سازی پوست برای افرادی که پوست تیره دارن کمک زیادی می کند.

بیشتر بخوانید : پوست و مو و مراقبت از آن

لیزر N-Lite در مقابل لیزرهای دیگر هزینه کمتری دارد ولی کارایی لیزرهای که نام برده ایم را ندارد. از این روش برای رفع مشکلات پوستی استفاده می شود. اگر می خواهید بدانید هزینه پوست چقدر است این عوامل بستگی به روش های لیزر و انواع پوست دارد که هزینه لیزر را تعیین می کند.

بهترین کلینیک را انتخاب کنید

عامل تعیین کننده هزینه لیزر و پوست و مو بستگی به کلینیک و انتخاب شما دارد. در واقع لیزر ارتباط مستقیم با پوست و موی شما دارد که حتما برای مراحل شفاف سازی پوست با لیزر به شما کمک می کند. حتما با شماوره و زیر نظر پزشک متخصص باید انجام گیرد. دلیل این امر به علت حساسیت های احتمالی پوست که ممکن است خسارات جبران ناپذیری به گوست و مو شما بزند.

هزینه آن بستگی به کار پزشک وکلینیک انتخابی شما دارد پس برای صرفه جویی در هزینه به کلینیک یا پزشکی اعتماد نکنید تا دچار عوارض جبران ناپذیر نشوید.

عوامل تعین کننده هزینه ی لیزر پوست :

  • مشکلات بیمار
  • قسمت های پوست
  • هزینه قبل و بعد از عمل
  • هزینه بیهوشی
  • پزشک و کارکنان کلینیک