لیزر موهای زائد پا مزایا و معایب آن چیست؟

لیزر موهای زائد پا

اصلاح کردن موها توسط هر وسیله ی زمان بر و پر هزینه خواهد بود و به مرور زمان برای افراد خسته کننده می شود لیزر یکی از راهای مختلف برای رفع چنین موهایی است ومی تواند نتایج بهتر و رضایت بخشی داشته باشد با وجود این روش برای پوست شما ظاهر نرمی و لذت بخشی به همراه دارد. برخی افراد دوست دارند موهای زائد تمام نقاط بدن الخصوص پاها را نداشته باشند. لیزر موهای زائد پا می‌تواند با کم‌ترین آثار جانبی، چنین وضعیتی برای آن‌ها به وجود بیاورد.

هر وقت طرفدار این روش از لیزر هستید دیگر نیازی نیست روش های برای رفع موهای زائد از جمله تیغ، ژیلت، وکس انتخاب کنید. در غیر این صورت لیزر موهای زائد با کم ترین هزینه و ماندگاری زیاد و از لحاظ زمانی برای شما خیلی مناسب است. امروزه لیزر برای ازبین بردن یا برطرف کردن موهای زائد به شمار می رود و با روش های گوناگون می توان نتایج رضایت بخشی ارائه دهند. در این مرحله فولیکول های پا به صورت جدی اسیب می بینند و رشد دوباره تار موها در این قسمت از بین می رود.

در نتیجه شما صاحب پا‌هایی بدون مو با لطافت قابل توجه و همچنین زیبایی مثال زدنی خواهید شد.  اولین بار است اسم این مراکز را برای لیزر موهای زائد شنیده ایدو حتما دوباره سر گرفتن درمان لیزر سوال های زیادی در این زمینه برای شما به وجود آورده است. در این مطلب به این سوال ها پاسخ داده می شود.

بیشتر بخوانید : پی آر اف (PRF) برای چه مواردی به کار می رود؟

لیزر موهای زائد پا، چقدر طول می کشد؟

نقاط مختلف بدن نسبت به سایر اعضای بدن موی زائد بیشتری دارد. معمولا لیزر موهای زائد پا نبست به همه اعضای بدن به زمان زیادی نیاز دارد. در نتیجه تعداد جلسات بستگی به شرایط بدنی و موهای زائد فرد دارد و از آنجایی که تراکم این مو‌ها در پا‌ها بسیار زیاد است، تعداد جلسات این فعالیت نیز کمی بیشتر از لیزر مو‌های ناخواسته در سایر نقاط بدن خواهد بود. به صورت عادی پزشک برای موهای زائد معمولا6 جلسه را در نظر می گیرد ولی برای برخی افراد بیشتر از انچه دکتر تصور می کند نیاز است معمولا ما بین 8 الی 12 ماه خواهد بود تا نتیجه رضایت بخشی داشته باشد.

تعداد جلسات لیزر برای هر فرد متفاوت است. شرایط پوستی، رنگ مو‌ها، کیفیت و ضخامت مو‌ها، سابقه لیزر مو‌های زائد در گذشته و سابقه مصرف برخی از دارو‌ها، بر روی تعداد جلسات لیزر و نتیجه ان تأثیر زیادی دارد. بعد از شروع لیزر باید با پزشک مشورت کنید و سابقه هر نوع بیماری را با پزشک در میان بگذارید. تا با بررسی شرایط فرد  تشخیص داده شود که ایا برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن به چند جلسه نیاز است. بعد از سپری شدن یک جلسه لیزر شما شاهد تغییراتی در پاهای خود هستید. در کل بعد از 3 الی 4 جلسه تغییرات واضح  خود را نشان می دهند.

ولی برای نتایج کامل تر شما باید به طور مرتب و منظم دوره ی لیزر را طی کنید تا به نتایج بهتری دست يابيد.

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد پا

  • فاصله زیاد یا کم با کلینیک
  • کم یا زیاد موهای زائد
  • رنگ پوست و رنگ مو
  • نام دستگاه های استفاده برای لیزر

رنگ پوست و رنگ مو

رنگ پوست افراد نقش بسیار مهمی در لیزر کردن موهای زائد بدن دارد. این شرایط به لیزر موجود در رنگ دانه ها مربوط می شوند. برای از بین بردن موهای زائد بهتر است برای لیزر کردن کمی تیرتر از بدن فرد باشد. موهای زائد در پوست سفید بهترین نتیجه را دارد. برای برخی افراد که دارای پوست تیره یا موی روشنی هستند به جلسات زیادی برای از بین بردن موها نیاز دارند و هزینه لیزر در این شرایط بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید  : کاشت مو در سالمندان چگونه انجام می شود.

کم یا زیاد موهای زائد

هر چند موهای زائد پا بیشتر باشد شما جلسات زیادی برای از بین بردن این موها نیاز دارید. در این صورت معمولا هزینه لیزر  بستگی به جلسات درمان لیزر دارد و با وجود ان هزینه لیزر مشخص می شود.

نام دستگاه های استفاده برای لیزر

 امروز استفاده از دستگاه های مدرن برای لیزر بر روی نتیجه ان تأثیر زیادی دارد اما در هر صورت نسبت به لیزر های دیگر کمی گران قیمت تر نیز هستند. انتخاب یک دستگاه خوب در نتیجه لیزر بسیار موثر است.

لیزر موهای زائد پا چقدر هزینه دارد؟

در هر صورت هزینه لیزر پا نسبت به نقاط مختلف بدن بیشتر است. اما میزان هزینه لیزر در هر فرد کاملا متفاوت است چرا که هر فرد شرایط بدنی خاصی دارد در یک مقایسه کلی، لیزر مو‌های زائد پا نسبت به روش‌های دیگری مثل اصلاح یا وکس، هزینه بیشتری به دنبال دارد اما با توجه به هزینه گران قیمت تر این روش با دستگاه مدرن معمولا استفاده از آن برای این نوع افراد مقبول به صرفه است. برای نتیجه لیزر پا مدت زیادی طول می کشد و برخی افراد بعد از سپری کردن چند سال شاهد رشد دوباره موها در پای خود نشده اند.

در این صورت شما با پرداخت هزینه گران قیمت تر و جلسات درمانی طولانی در اخر از نتایج مثبت ان برخوردار می شوید. در کنار همه مراحل برای لیزر باید به چند نکته توجه کنید. لیزر ها بر خلاف وکس برای شما درد زیادی به همراه ندارد شاید هنگام اصلاح کردن موهای زائد به پوست شما آسیب جدی وارد شود اما لیزر کیفیت پوست را بالاتر می برد. اگر در انتخاب کلینیک تمام دقت خود را به کار ببرید می توانید شانس خود را امتحان کنید که لیزر پا را با قیمت مناسب و کاملا معتبر انجام دهید. شما برای انجام این روش از دستگاه های مدرن و خدمات کامل و هزینه منطقی باید پرداخت شود.