لیزر موهای زائد و نواحی مناسب برای لیزر در خانم ها

لیزر مو‌های زائد

به کمک لیزر می توان موهای زائد را به طور دائم از بین برد. لیزر فقط برای یک فصل یا یک دوره ی مشخص نیست. بلکه برای هر دو جنسیت مناسب است. امروزه لیزر یک دستگاه مدرن برای زیبایی افراد شناخته شده است. یا استفاده از تیغ یا وکس به طور مداوم خسته کننده است یا خانم های که نمی توانند درد وکس یا موم را تحمل کنند. و معمولا ان دسته از خانم های هستند که هنگام استفاده از ابزار اصلاح کردن به بدن خود اسیب جدی وارد می کنند.

یعنی با زخم ها و برش های ناشی از تیغ روبروی می شوند. می توان با رفتن به لیزر از هزینه و وقت خود صرفه جویی قابل توجهی داشته باشند. در کل شادابی را می توان به پوست خود هدیه کرد. و به طور مداوم شاهد رشد نکردن موهای زائد خود باشید. انجام لیزر فقط به یک قسمت بدن مربوط نمی شود و هر دو جنسیت می توانند ازان بهره ببرند. هر قسمتی از بدن که موهای زائد زیادی دارد. با این کار از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید : لیزر تراپی برای درمان ریزش مو موثر است؟

هدف از لیزر کردن

لیزر مو‌های بدن در خانم ها با هدف قرار دادن فولیکول‌های مو، آن‌ها را از بین برده و رشد تار موها در قسمتی که تعیین شده را متوقف می‌کند. کوتاه بودن زمان هر جلسات، امن بودن، ریسک پایین، نتایج ماندگار، احساس نکردن درد و…  همه این عوامل امروزه لیزر را به عنوان یکی از محبوب ترین اثر زیبایی پوست در میان افراد شناخته است.

نواحی مختلف بدن

همانطور که قبلا به ان اشاره شده لیزر را می توان برای تمام نقاط بدن استفاده کرد اما برای ادامه جواب این سوال اگر می خواهید بدانید لیزر برای کدام قسمت بدن کارایی دارد یا با انجام دادن لیزر چه تأثیری بر روی پوست و ظاهر افراد می گذارد در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

لیزر مو‌های زائد شکم

به طور کلی قسمتی از موهای زائد بدن به نواحی کناره ی ناف بستگی دارد که برای خانم ها حس ناخوشایندی به دنبال دارد به راحتی می توانید با لیزر موهای زائد بدن را از بین ببرید. در کل انجام دادن این کار جای نگرانی نیست. لیزر به هیچ عنوان نمی تواند از لایه زرین داخل پوست عبور کند. در اخر اعضای های که در داخل شکم هستند به هیچ عنوان با لیزر کردن در معرض خطر قرار نمی گیرند. در نتیجه خانم ها می توانند بدون نگرانی لیزر را برای این قسمت استفاده کنند و موهای زائد این ناحیه را از بین ببرند.

بیشتر بخوانید : بعد از لیزر فرکشنال ایا پوست تیره می شود.

لیزر مو‌های زائد پشت بدن

اگر در حال اصلاح کردن موهای زائد بدن خود هستید همیشه اصلاح پشت کارسخت و دشواری بوده درکل برخی افراد قید این قسمت را می زنند یا از افراد دیگر برای اصلاح کردن کمک می خواهند یا برخی از خانم ها برای این قسمت از وکس برای پشت بهره می بردند. اما لیزر موهای زائد در بدن خانم ها را به راحتی می توان قسمت پشت بدن یا به ویژه کمر را از بین ببرید و به پوست شما زیبای و طراوات هدیه دهد.

ناحیه بیکینی

روش های سنتی و مدرن برای از بین بردن موهای زائد به غیراز لیزر، یا موقتی یا بسیار کوتاه مدت بوده اند اما به کمک لیزر موای زائد بدن به طور دائم از بین خواهد رفت. از بین بردن موهای زائد بیکینی برای خانم ها بسیار اهمیت دارد پر طرفدارترین نواحی مختلف بدن در لیزر قسمت بکینی برای خانم ها است و درصد زیادی از افراد مراجعه‌کننده، علاقه دارند تا مو‌های زائد بدن خود را در این قسمت از بین ببرند.

لیزر مو‌های زائد سینه

خانم ها شاید به خاطر تغییرات  هورمونی دچار موهای زائد زیادی شوند. شاید بخاطر هورمون ها موهای زائد زیادی در اطراف سینه وجود داشته باشد در این صورت می توانید با روش های خانگی ان را از بین ببرید. اما وقتی رشد مو‌های ناخواسته به حالت گسترده‌ای می‌رسد، هیچ روشی مناسب تر از لیزر برای خانم ها وجود ندارد.

بیشتر بخوانید : لیزر پوست و هزینه ان

لیزر مو‌های زائد باسن

برخی افراد فکر می کنند لیزر کردن موهای زائد باسن حس ناخوشایندی به همراه دارد اما این کار به هیچ عنوان خطرناک نیست افراد زیادی هر جلسه لیزر را بدون هیچ گونه دردی سپری می کنند. اما در برخی از این کلینیک برای لیزر کردن باسن حتما از کرم بی حس کننده استفاده می کنند تا دردی را احساس نکنند. در این نوع کلینیک ها اصول بهداشتی به صورت کامل رعایت می شود.

لیزر مو‌های زائد صورت

همانند لیزر بیکنی برای خانم ها بسیار اهمیت دارد. وقتی از روش های کاملا قدیمی برای از بین بردن انها استفاده می شود. شاید بر روی پوست صورت شما هر گونه عوارض یا زخمی ایجاد شود. اما لیزر هیچ گونه عوارض یا زخمی بر روی قسمت لیزر ایجاد نمی کند. و حتی با از بین بردن مو‌های اضافی به شیوه‌ای موثر، پوستی نرم و لطیف برای شما می‌سازد. لیزر موهای زائد بیشتر در قسمت های گردن و صورت انجام می شود. خانم ها با از حذف مو‌های زائد صورت خود در بخش‌هایی مثل لب بالایی با استفاده از لیزر، دیگر از اصلاح همیشگی مو‌های ناخواسته صورت خود نجات پیدا می‌کنند. ناچار به انجام دوباره انها نخواهد بود.

پای خانم‌ها

یکی از اعضای بزرگ بدن پاها هستند که انجام لیزر در این قسمت بسیار زمان بر است خانم ها برای از بین بردن موهای زائد پا زمان زیادی را صرف می کنند اما امروزه لیزر کار را برای خانم ها اسان و راحت تر کرده است.

بیشتر بخوانید : لیزر خط ریش برای چه افرادی مناسب است.

لیزر مو‌های زائد زیر بغل

موهای زیر بغل برای اکثر افراد ظاهری ناخوشایندی به همراه دارد. و موجب زیاتر شدن تعریق در بدن فرد می شود. باید بدانید که فولیکول ها در قسمت زیر بغل به خوبی به مراحل لیزر جواب مثبت می دهد . حداقل لیزر کردن زیر بغل هر جلسه به مدت 5 دقیقه طول می کشد.  پس از گذشت یک دوره کامل شاهد رشد دوباره موها در این قسمت نخواهید بود.

خانم ها امروزه لیزر کردن را به عنوان یک نمونه مفید موثر برای پوست در نظر بگیرید. این کار  را در کلینیک استاندارد و معتبر انجام دهید همه جلسات را به درستی و اصولی پشت سر بگذارید و اصطلاحا یک دوره درمانی را کامل کنید و همچنین اگر مراقبت‌های بعدی را به خوبی انجام بدهید. همه چیز برای شما به بهترین شکل ممکن پیش می‌رود. حتی اگر لیزر برای از حذف موهای زائد ماندگار نباشد. زمان زیادی به طول می انجامید.