لوازم آرایشی مناسب ابرو

لوازم آرایشی مناسب

امروزه آرایش چشم و ابرو بسیار مهم است. با استفاده از لوازم آرایشی مناسب ابرو چهره خود را شاداب و جذاب تر کنید. ابروهای که مشکل دارد را با این محصولات آرایشی زیباتر و مناسب تر کنید. اکنون باید ببینیم این محصولات آرایشی چه محصولاتی هستند و برای چه مدل ابروی کاربرد دارند.

لوازم آرایشی مداد ابرو

افرادی که دوست دارند ابرو مشخص و پر باشند به راحتی از این مداد ابرو استفاده کنند باید این مدادها نوک تیز باشد تا راحت تر بتوان ابرو را کشید البته اغلب خانم ها از این مداد ابرو بیشتر استفاده  و همیشه در لوازم آرایش آنها مداد ابرو دیده می شود.

ژل ابرو

یکی دیگر از لوازم آرایشی مناسب ابرو ژل ابرو است. موجب زیباتر شدن صورت شما می شود و از ویژگی های ژل ابرو بی رنگ بودن آن و برای مرتب کردن ابروها بسیار مناسب است

لوازم آرایشی ریمل ابرو

استفاده از ریمل ابرو باعث خشک شدن ابروها می شود. ولی این لوازم آرایشی در بین بانوان بسیار طرفدار دارد و از لوازم آرایشی مناسب ابرو می باشد و این ریمل های ابرو خاصیت ضد آب دارد و دارای رنگ های متفاوتی هستند.

بیشتر بخوانید : ریزش ابرو و دلایل آن

سایه ابرو

به صورت یک پودر فشرده شده داخل یک ظرف و برس مخصوص که کسانی که دوست دارند ابروهای پرپشت و به صورت هاشوری داشته باشند.  از سایه ابرو استفاده کنند. همیشه ابروهای شما را به حالت طبیعی نشان می دهد. از این محصول برای جاهای خالی و کم پشت ابرو  استفاده کنید و برای افرادی که کاشت ابرو نیز انجام داده اند مناسب خواهد بود.

لوازم آرایشی ماژیک ابرو

این محصول بسیار با دوام است و بیشتر برای آرایش کردن در تابستان استفاده می شود.

روغن ابرو

پماد ابرو نوعی روغن است که حاوی رنگدانه های غنی است. باید پمادی که رنگش شبیه به ابروی شما هست را انتخاب کنید و با استفاده از برس آرایشی می توانید پماد را روی ابروهای خود به صورت نقطه نقطه بمالید. بعد آن را به صورت یکنواخت روی ابرو پخش کنید. از یک اسپری تاثبیت کننده رنگ  آن را با دوام و ثابت کنید البته از این پماد نباید زیاد استفاده شود. حالت طبیعی ابرو باید حفظ شود. پس پماد ابرو هم یکی از لوازم آرایشی مناسب برای ابروها می باشد.

روش های آرایش ابروها

موهای ریز ابرو را بردارید یا اصلاح کنید که  با موچین یا تیغ این کار را انجام دهید.

با پودر سایه داخل ابروها را پر کنید که رنگ پودر شما باید یا دو درجه از موهای شما روشن باشد. یا دو درجه از موهای شما تیره تر باشد. اگر موهای شما تیره است باید دو درجه پودر روشن تر باشد. و اگر موهای سر شما روشن است باید دو درجه تیره تر باشد.  بعد با استفاده از برس ریمل ابرو پودر های اضافی را پاک کرده و رنگ ابرو را یکنواخت کنید.

سخن پایانی

برای اینکه ابروهای خود را طبیعی درست کنید حتما باید از لوازم آرایشی مناسب ابرو استفاده کنید. ولی این لوازم آرایشی باید از برندهای مناسب و خوب باشد تا مشکلی برای ابروهای شما پیش نیاورد.