تزریق ژل برای از بین بردن گودی چشم وجواسنازی صورت

تزریق ژل برای از بین بردن گودی چشم

فیلر در فرهنگ عامه به پرکننده‌هایی گفته می‌شود که از جنس ژل می‌باشند. پس هر وقت با کلمه فیلر روبرو شدید بدانید معنی ان همان ژل است. ولی در واقع این دو تا کلمه از لحاظ معنی با هم تفاوت زیادی ندارند. چشم به عنوان عضوی از اجزای صورت نقش مهمی دارد. ایجاد حلقه‌های تیره، گودی و پف زیر چشم از مواردی است. که در کاهش جذابیت و خسته به نظر رسیدن چشم‌ها و در نهایت کم شدن زیبایی صورت بسیار تأثیر گذار است. اگر چنین حالتی را در صورت خود فرد مشاهده کرده اید. با تزریق ژل می توانید جوانی و شادابی را به صورت و باز گردانيد و از درخشندگی چشمای خود لذت کامل را ببرید.

تزریق ژل زیر چشم

اگر قبل از مشورت باپزشک به نتایج نهایی تزریق فیلر رسیدید باید این جراحی را در کلینیک معتبر ستاره ساعی و توسط پزشک با تجربه انجام دهید.  به دلیل  حساس بودن قسمت های اطراف چشم و تزریق ژل داخل چشم توسط افراد غیر پزشک و تزریق ژل‌ های نامعتبر، ممکن است عوارض جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

بیشتر بخدانید : ورم چشم بعد از کاشت ابرو و درمان آن چگونه انجام می شود.

نحوه تزریق ژل زیر چشم

پزشک قبل از انجام دادن داروی بی حسی کنار چشم با کانولا یا سوزن اقدام به تزریق ژل می‌نماید. وبا زیاتر شدن حجم در قسمتی که به این کار نیاز دارند تیرگی‌ها، گودی و پف زیر چشم تا حد امکان برطرف می شود.

مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق زیر چشم

به طور کلی یک سی سی ژل برای برطرف کردن معایب زیر چشم کافی است ولی در صورت کم یاب بودن مقدار ژل مورد نیاز شاید کمی زیادتر از یک سی سی هم باشد.

نوع ژل قابل تزریق برای زیر چشم

امروزه برای تولید ژل از ماده ای به نام هیالورونیک اسید استفاده می کنند ولی به خاطر سازگاری این ماده با بدن اغلب ژل های استاندارد از این ماده تولید می شود. مسئله حائز اهمیت دیگری که در نوع ژل مطرح است، مارک تولید ان می باشد که در کشور ما مارک های معتبر وبا کیفیت عالی وجود دارد.

بیشتر بخدانید : جوانسازی پوست با روش های تزریقی چیست و چگونه انجام می شود؟

از مزایای این روش می‌توان به

  • هم خوانی تزریق فیلر هیالورونیک اسیدبا بدن و نبودن حساسیت قبل از تزریق
  •  امکان تغییرات زیاد قبل از تزریق ژل زیر چشم یا بلافاصله بعد از انجام تزریق
  •  این نوع تزریق هیچ گونه عوارضی به همراه ندارداگر توسط پزشک ماهر و با تجربه انجام شود.
  •  امکان بازگشت تغییرات قبل از تزریق در صورتی که به هر دلیلی از نتایج این عمل رضایت نداشته باشید
  •  نسبت به روش های دیگر جوانسازی زیر چشم هزینه کمتری دارد.

مراقبت‌های پس از آن

  • برای پیشگیری از عوارض جانبی بر روی قسمت تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید
  • باید از لمس کردن قست تزریق تا چند ساعت بپرهیزید
  • از مصرف الکل و دخانیات تا چند ساعت پس از تزریق خودداری کنید.
  • چند روز بعد از تزریق از ورزش های سنگین خودداری کنید.

بیشتر بخدانید : لیفت صورت با نخ و جوانسازی بدون جراحی با لیف چگونه انجام می شود؟

هزینه تزریق ژل زیر چشم

 تزریق ژل زیر چشم هزینه زیادی دارد ولی بستگی به شرایط فرد که گاهی نامعقول هستند هزینه این عمل به روش های مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها نوع و برند ژلی است که برای تزریق انتخاب می‌شود. ولی با توجه به عوارض های که امروزه  با برند های نامعتبر که توسط افراد غیر پزشک انجام می‌شود، توصیه می کنیم بعد از انتخاب کلینیک معتبر و بهداشتی و همراه با پزشک با تجربه هنگام تزریق ژل از نام و شرکت تولید کننده، تاریخ تولید و انقضا فیلر حتماً مطمعن شوید.

‫0/5 ‫(0 نظر)